«Освіта є найпотужнішою зброєю, яку можна використовувати, щоб змінити світ»,- такими словами розпочалось заняття зі студентами другого курсу спеціальності «Початкова освіта» в рамках українсько-швейцарського проекту DOCCU. Зі студентами обговорено про поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини-ОДГ/ОПЛ. Мова йшла про створення середовища, у якому пріоритетами є верховенство права та права людини, знання про гендерну рівність, які є невід’ємним компонентами впровадження ОДГ/ОПЛ. В ході заняття студенти працювали в командах:дискусіі, креативні думки, візуалізація , приклади з власного життя, зробило заняття ефективним, насиченим, пізнавальним. Обговорювали перспективи формування демократичного середовища в школах, про головні людські цінності: повага до гідності та прав людини, способи досягнення успіху в освітній сфері через громадянські компетентності. Зі студентами проведено різні вправи та навчальні ігри, які можуть бути використані у початковій школі з метою реалізації програм з ОДГ/ОПЛ. Заняття проводили завідувач кафедри фахових методик і технологій початкової освіти – професор Луцан Н. І. , доценти кафедри Качмар О.В. та Кондур О. С. Віримо, що наші студенти – це впевнене майбутнє в сучасній українській школі.