СТУДЕНТКА ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ АНДРІАНА ЯМНИЧ – ПРИЗЕР ІІ-ГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Підсумкова науково-практична конференція II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Початкова освіта” відбулася 11 квітня на базі  Вінницького держаного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського. За результатами конкурсу студентка Педагогічного факультету нашого університету Андріана Ямнич стала призером та отримала Диплом III ступеня.

У рамках програми заходу студентка представила грунтовне наукове дослідження «Активізація пізнавальної діяльності молодших школярів на уроках літературного читання». Також журі конкурсу відзначило Подякою наукового керівника, доцента кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Педагогічного факультету Тетяну Качак.