18-20 жовтня 2018 року в університеті відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю молодих вчених, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми сучасної освіти України та Польщі”. Організатором заходу виступила кафедра фахових методик і технологій початкової освіти. В науковому діалозі взяли участь понад 200 очних і заочних учасників (науковців, студентів, магістрів з України та Республіки Польщі). Обговорювалися актуальні проблеми сучасної освіти України та Польщі, встановлювалися контакти між молодими вченими, аспірантами, студентами й представниками освітянської спільноти обох країн з метою продовження науково-дослідницької діяльності й обміну результатами теоретичної й практичної роботи. Наші польські партнери розпочали свій робочий візит урочистою академією. Професор Катажина Потирала вручила дипломи студентам Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету, які успішно завершили навчання в 2017-2018 н.р. у Краківському Педагогічному університеті за магістерською програмою подвійних дипломів. Цьогоріч таких випускників – 13. Завідувач кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Педагогічного факультету, професор Надія Луцан під час виступу відзначила важливість реалізації спільних освітніх проектів з польським університетом та запропонувала студентам долучатися до навчання за магістерською програмою подвійних дипломів. Зазначимо, що Прикарпатський національний університет та Педагогічний університет імені Комісії Національної освіти у Кракові вже четвертій рік поспіль реалізують двосторонню угоду про співпрацю. Зокрема, відповідно до документа про партнерство, студенти Педагогічного факультету паралельно, на безкоштовній основі, навчаються в польському університеті за магістерською програмою подвійних дипломів. За період співпраці вже більше трьох десятків наших студентів отримали подвійні дипломи. Під час візиту польської делегації відбулася зустріч в.о.ректора університету Галини Михайлишин з колегами. В ній взяли участь, зокрема, зі сторони Прикарпатського університету – проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шарин, завідувач кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Педагогічного факультету Надія Луцан; зі сторони Педагогічного університету імені Комісії Національної Освіти у Кракові – проректор Катажина Потирала, заступник директора Ольга Вижга.