На Педагогічному факультеті завершився І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки та фахових методик

На Педагогічному факультеті 19 лютого відбулася олімпіада з педагогіки та фахових методик,  у якій взяли участь 33 найкращі студенти Педагогічного факультету та Коломийського навчально-наукового інституту спеціальності “Початкова освіта”. Відповідно до Наказу № 840 від 21 грудня 2018 року про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 н.р. був затверджений наступний склад оргкомітету:

1. Кондур О. С., заступник декана з науково-методичної роботи, голова науково-методичної ради Педагогічного факультету, голова оргкомітету.
  2. Воробець О. Д., відповідальний за НДРС Педагогічного факультету, заступник голови оргкомітету.
  3. Романишин Р. Я. канд. пед. наук, доцент кафедри фахових методик і технологій початкової освіти, голова журі І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з початкової освіти.

Члени журі: канд. пед. наук, доцент кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Максименко Н. Б., канд. пед. наук, доцент кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Височан Л. М., канд. пед. наук, доцент кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Хімчук Л. І., канд. пед. наук, доцент кафедри педагогіки початкової освіти Ілійчук Л. В., канд. пед. наук, доцент кафедри педагогіки початкової освіти Сливка Л. В.

Студенти продемонстрували вміння відповідати на запитання як тестового, так і творчого характеру, моделювати структуру уроків із використанням інноваційних  навчальних технологій, виявили готовність  працювати в умовах впровадження концепції НУШ. Підсумком олімпіади стало визначення переможців:

І місце – Сухай Богдана Богданівна, ПОА-42

Цюрак Ірина Михайлівна, ПОДО-44

2 місце – Каценяк Марина Петрівна, ПОА-42

3 місце  – Турчин Ірина Василівна, ПО(м)-12

Воєводченко Мар’яна Андріївна, ПОДО-43

Високий рівень знань студентів був відзначений і в галузі певних методик та педагогіки, зокрема:

Методики навчання освітньої галузі “Математика”:

– Гулюк Софія Іванівна, ПОА-42;

– Мурмило Марія Миколаївна, ПОМХОІП-41;

– Прокопишин Богданна Миколаївна, ПОА-42;

Методики навчання української мови:

– Котурбаш Наталія Сергіївна, ПОА-32;

– Масляк Лілія Володимирівна, ПО-41;

– Макар Ярина Романівна, ПОА-32;

–Чорна Мар’яна Володимирівна, ПОДО-44;

Масник Юлія Ігорівна, ПОА-42;

– Каценяк Марина Петрівна, ПОА-42;

Методики навчання освітньої галузі “Природознавство”:

– Боджа Надія Сергіївна, ПОДО-43;

– Лужна Лілія Михайлівна, ПОА-42;

– Луцан Тетяна Михайлівна, ПОДО-43;

– Матіїшин Леся Андріївна, ПОДО-43;

– Мурмило Марія Миколаївна, ПОМХОІП-41.

Кафедра фахових методик і технологій початкової освіти вітає переможців, призерів та їх викладачів і бажає подальших навчальних та наукових здобутків.