Участь викладачів кафедри у ХVІІ Міжнародній конференції IFCPTTN

Викладачі кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Межиловська Л.Й., Височан Л.М., Романишин Р.Я., Плетеницька Л.С. прийняли участь у секції “Інноваційні методи викладання навчальних дисциплін” ХVІІ міжнародної конференції IFCPTTN, яка відбулася 21-25 травня 2019 року в м. Яремче.

Було представлено стендові доповіді на тему “Компетентнісний підхід до викладання дисциплін математичного циклу магістрам педагогічних спеціальностей” (Межиловська Л.Й., Романишин Р.Я., Плетеницька Л.С), “Використання технології організації проектної діяльностіу фаховій підготовці магістрів” (Плетеницька Л.С.), “Використання інноваційних технологій в професійній підготовці вчителів Нової української школи”.