Міжнародна конференція «Інклюзія. Досвід, який спрацював. Голоси змін»

14 вересня викладачі  кафедри  проф. Качмар О.В. та доц. Хімчук Л.І. взяли участь у міжнародній конференції «Інклюзія. Досвід, який спрацював. Голоси змін».  Конференцію було організовано ГО «Спільнота батьків дітей з синдромом Дауна та їх друзів «Палітра» у м. Львові. Мета конференції полягала у визнанні унікальності кожної людини, незалежно від її раси, статі та безвідносно до її недієздатності, медичних чи інших потреб. Інклюзія має вплив на всі аспекти суспільного життя. Завдяки створенню атмосфери залучення, поваги і взаємозв’язку, інклюзія реалізовує і теоретичний, і практичний потенціал різноманіття – залучаючи розмаїті ідеї, досвід до роботи заради спільної користі, зокрема й економічної.