Настановна нарада щодо організації виробничої науково-педагогічної практики для студентів напряму підготовки: 013 «Початкова освіта» ОР «магістр»

На педагогічному факультеті 12 вересня 2019 року відбулася настановна нарада щодо організації виробничої науково-педагогічної практики для студентів напряму підготовки: 013 «Початкова освіта» ОР «магістр». Факультецький керівник практики канд.психол.наук,доц. Хімчук Л.І.

У процесі настановної наради фахові керівники-методисти ознайомили магістрантів з метою й завданнями виробничої науково-педагогічної практики, змістом та особливостями оформлення звітної документації.

Доктори наук: Качмар О.В, Котик Т.М., Коваль П.М. та доценти кафедри: фахових методик і технологій початкової освіти Бабельська Л.В., Бай І.Б., Барило С.Б., Максименко Н.Б запропонували інструктивно-методичні рекомендації для магістрантів щодо вивчення навчальних предметів та організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Учасники настановної наради обговорили можливості створення електронного обігу звітної документації та створення електронної бази виробничої науково-педагогічної практики.