Круглий стіл “Професійна кар’єра майбутніх фахівців початкової освіти”

11 лютого 2020р. на Педагогічному факультеті кафедрами фахових методик і технологій початкової освіти і педагогіки початкової освіти було проведено круглий стіл “Професійна кар’єра майбутніх фахівців початкової освіти”. Предметом обговорення був досвід роботи з роботодавцями, аналізувалися реалії, проблеми та перспективи подальшої діяльності.
 “Якого випускника-фахівця чекає Нова українська школа” – меседж сьогоднішнього діалогу.
 Тематичні напрями роботи:
– використання маркетингових технологій у процесі підготовки майбутніх вчителів початкової школи до професійної діяльності;
– впровадження в плани закладів вищої освіти міждисциплінарних колективних практико-зоорієнтованих курсів професійного спрямування;
– професійне самовизначення майбутніх педагогів початкової освіти під час педагогічних практик в закладах освіти.
 Роботодавці висловили свої побажання щодо фахової підготовки майбутніх учителів початкових класів до майбутньої професійної діяльності.