Проведення І туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта»

19 лютого на Педагогічному факультеті відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта». У процесі роботи студенти продемонстрували вміння виконувати завдання як тестового, так і творчого характеру з педагогіки та окремих методик початкової освіти, моделювати структуру уроків навчальних предметів початкової школи із використанням інноваційних  навчальних технологій.

Підсумком олімпіади стало визначення переможців:

І місце –  Федора Наталія Василівна, ПО-31

2 місце –  Стрельченко Ірина Олегівна, ПО-43; Гуцул Юлія Борисівна, ПО-31

3 місцеМасник Юлія Ігорівна, ПО-12; Орищук Марія Ігорівна, ПО-31; Хайнус Анна Ярославівна, ПО-31

Кафедра фахових методик і технологій початкової освіти щиро вітає призерів олімпіади, викладачів і бажає їм подальших навчальних та наукових здобутків.