Засідання вченої ради педагогічного факультету

4 травня, відбулося чергове засідання вченої ради педагогічного факультету. Під керівництвом голови вченої ради і декана факультету Оксани Созонтівни Кондур було розглянуто низку питань порядку денного, а саме:

1) про діяльність факультету під час карантину;

2) підсумки звітної наукової конференції викладачів і студентів у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника;

3) про наукову, методичну та виховну діяльність кафедри педагогіки початкової освіти;

4) про діяльність профспілкової організації факультету (під час карантину), зокрема про благодійну допомогу (37950 грн) викладачів факультету інфекційним відділенням/лікарням Івано-Франківська й області.

Доповідали, відповідно, заступниця декана з наукової роботи доц. Романишин Р.Я., відповідальна за НДРС доц. Лазарович Н.Б.; завідувач кафедри педагогіки початкової освіти доц. Оліяр М.П.; голова профспілкової організації факультету доц. ПетришинР.А.