Вебінар «Впровадження Стандарту вищої освіти зі спеціальності 013 «Початкова освіта» в практичну діяльність ЗВО України».

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» спільно із Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова; ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»; Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка; Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича; Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка запрошує гарантів освітніх програм та членів груп забезпечення взяти участь у вебінарі «Впровадження Стандарту вищої освіти зі спеціальності 013 «Початкова освіта» в практичну діяльність ЗВО України».

Захід відбудеться 20 квітня 2021р. о 11:00 год.

Вебінар організовано з метою обговорення напрямів впровадження Державного стандарту першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності 013 «Початкова освіта» в освітній процес ЗВО України.

Модератор:

Луцан Надія Іванівна, завідувач кафедри фахових методик і технологій початкової освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», доктор педагогічних наук, професор

ДОПОВІДАЧІ:

Шапошнікова Ірина Миколаївна, кандидат педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і методики початкового навчання Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

Реалізація Галузевого стандарту 013 «Початкова освіта» в практиці підготовки освітньо-професійних програм бакалаврського рівня

Хижняк Інна Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету початкової, технологічної та професійної освіти Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»

Кореляція компетентностей та програмних результатів навчання у стандартах вищої освіти зі спеціальності 013 «Початкова освіта»

Міненок Антоніна Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри дошкільної та початкової освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка

Інструкція та рекомендації МОН з оновлення Стандартів вищої освіти

Федірчик Тетяна Дмитрівна, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Стандарт вищої освіти як основа формування освітньо-професійних програм підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності 013 «Початкова освіта»

Бірюк Людмила Яківна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і психології початкової освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка