У рамках Міжнародного дня захисту дітей профорієнтаційна робота кафедри продовжується. На чолі із завідуючою кафедри фахових методик і технологій ПО проф.Н.І.Луцан, проф. О.В.Качмар, професором кафедри А.В.Струк відбулася зустріч із випускниками шкіл м. Калуша. Почули думки одинадцятикласників про їхнє бачення та перспективи навчання. Провели анкетування та живе спілкування з майбутніми абітурієнтами.Тішить , що наша молодь хоче навчатися саме в Україні і бачить своє майбутнє саме тут.
Ознайомили учнів із можливостями і перевагами навчання в Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника , на спеціальності “Початкова освіта”. Учні визнали і підтвердили, що професія вчителя, а саме вчителя початковоі школи – це покликання , це майстерність , це любов до дитини. Кожен з ніжністю згадав свою першу вчительку, яка була для них мамою, порадником і наставником.
Побажали випускникам успішної здачі ЗНО та правильного вибору свого майбутнього ! Хай щастить їм у житті!
Відвідали класи , де навчаються за програмою НУШ, вчителі поділилися своіми думками і баченням .