Запрошення до до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «МОДЕРНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

Національна академія педагогічних наук України;
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Педагогічний факультет
Кафедра фахових методик і технологій початкової освіти
Педагогічний університет ім. Комісії Національної Освіти у Кракові (Польща);
Лодзький університет (Польща);
Академія WSB (Польща);
Південно-Західний університет «Неофіт Рилски» м. Благоєвград (Болгарія);
Миколаївський  національний університет ім. В.О.Сухомлинського;
Державний заклад «Південноукраїнський національний
університет ім. К.Д. Ушинського»;
Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка

Вельмишановні колеги!

З А П Р О Ш У Є М О    В А С

19–20 травня 2022 року

до участі у Міжнародній науково-практичній конференції

Напрями роботи конференції:

1. Нові стратегії фахової підготовки педагогів у контексті євроінтеграції.
    2. Професійна підготовка майбутніх учителів початкової школи в умовах реформування освітнього простору.
    3. Сучасні інноваційні педагогічні та інформаційні технології у процесі модернізації освітнього середовища закладів вищої освіти.
    4. Сучасні підходи до модернізації професійної перепідготовки учителів Нової української школи.

Учасникам конференції пропонується публікація тез доповіді у електронному збірнику матеріалів конференції та /або  статті у фаховому науковому журналі «Освітні обрії» (Категорія «Б»).

Для участі у конференції необхідно:

– надіслати до 30.04.2022 р. на електронну адресу kfmtpo@pnu.edu.ua (у окремих файлах з назвами на кшталт: Хоненко_стаття): заявку для участі у конференції (бланк заявки додається); текст фахової статті (8–15 сторінок), оформленої відповідно до вимог (інформація додається; вимоги до оформлення дивіться на сайті (https://journals.pnu.edu.ua/index.php/obrii/submission) або / та текст тез (3–5 сторінок).

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.

У рамках конференції заплановано проведення тренінгів та воркшопу для науково-педагогічних працівників.

Фінансові умови.  Участь у конференції безкоштовна. Електронні збірник тез і програма конференції будуть розміщені на сайті кафедри та надіслані на особисті електронні скриньки учасників.
Вартість друку статті у фаховому виданні – в окремому інформаційному листі.

Редактори залишають за собою право не публікувати статті, що не відповідають тематиці конференції, та поточно редагувати матеріал. Відповідальність за зміст публікації повністю несуть її автори (автор).

Координатори конференції:  Качак Тетяна Богданівна (tetiana.kachak@pnu.edu.ua, (+380(99)0475972) та Струк Анна Василівна (anna.struk@pnu.edu.ua, +380(67)3707509).

Вимоги до оформлення тез доповідей:
Обсяг: 3‒5 сторінок.

Стандарти: кегль 14 pt, міжрядковий інтервал – 1,15, абзацний відступ – 1,25 см, поля – 2 см, шрифт – Times New Roman.

УКРАЇНСЬКОЮ ТА АНГЛІЙСЬКОЮ МОВАМИ:

Метадані: прізвище та ім’я, науковий ступінь, вчене звання, посада, установа, країна.
Назва статті.

АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

Анотація: 3 рядки; ключові слова: 5слів.
Тези обов’ково мають містити список джерел за ДСТУ 8302:2015 та References за міжнародним стилем APA

Зразок оформлення тез:

Вербещук Світлана,
к. пед. н., доцент кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Україна

Verbeschuk Svetlana,
Candidate of Pedagogic Sciences (Ph.D.), Department of Professional Methods and Technologies of Primary Education and Vasyl Stefanyk Precarpathian National University, Ukraine

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ УЧНІВ
INNOVATIVE TECHNOLOGIES OF FOREIGN STUDENT

Аnnotation. 3 рядки
Keywords. 5 слів

ТЕКСТ ТЕЗ

Список використаних джерел за ДСТУ 8302:2015 та References (47 найменувань)

Заявка учасника
Міжнародної науково-практичної конференції
«МОДЕРНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»,
яка відбудеться 19-20 травня 2022 року

Прізвище, ім’я, по батькові
Науковий ступінь, учене звання
Посада (повна назва)
Установа, країна
Домашня адреса, країна
Телефон (Viber)
Тема доповіді для виступу на пленарному / секційному засіданні
Напрям конференції (назва наукової секції)
Чи бажаєте виступити на пленарному засіданні?

Чекаємо Вашої участі!