Приєднуйтесь до нашої великої та дружньої педагогічної родини!!!

Конкурс на найкращий відеоролик про рідний університет: етапи підготовки і відбору робіт

Викладачі кафедри фахових методик і технологій початкової освіти переглянули творчі роботи, підготовлені студентами спеціальності «Початкова освіта» на конкурс відеороликів університету.

Члени журі відзначили креативність ідей студентських колективів, вміння у короткому відео передати атмосферу навчання й дозвілля на Педагогічному факультеті. Студенти  презентувати  кращі зразки реклами свого факультету, найважливіші аспекти спеціальності “Початкова освіта” та  освітньої програми. Калейдоскоп світлин, відеофрагменти із традиційних та онлайн-занять, лайфхаки, рекомендації та поради для абітурієнтів – основа, на якій побудовані майже усі роботи, але кожна має свою родзинку.

Кожна робота відповідає темі, оригінальна за змістом і показує гнучкість мислення авторів.

Попередньо схвальні відгуки отримали  роботи студентів групи ПО-13 (куратор Т. Качак), студентка групи ПО-42 Кучер Іванна (науковий керівник О.Качмар), магістрів 1 року навчання (І. Стрельченко, І. Півень, Н. Ватаманюк, Н. Матійчук, І. Манюх, наукові керівникиТ.Качак і Л.Бабельська), студентів ПО-21 (куратор А. Струк).

Бажаємо успіху авторам робіт на головному етапі конкурсу відеороликів університету!