Звітна наукова веб-конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

6.04.2022 року відбулося дистанційне засідання секції фахових методик та технологій початкової освіти за програмою проведення звітної наукової веб-конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Під час виступів викладачами було висвітлено актуальні питання сучасної початкової освіти, що стосувалися основних напрямів діяльності фахівців закладів вищої освіти, педагогів Нової української школи. Особливе місце було відведено проблемам організації освітньої роботи в екстремальних умовах, які потребують зваженої, злагодженої та цілеспрямованої діяльності всіх членів колективу.

Пріоритетним напрямом було визначено досягнення якісно нового рівня підготовки майбутніх учителів початкової школи до майбутньої професійної діяльності.