Реалізація програми «Співпраця школи та закладу вищої освіти»

У рамках реалізації програми «Співпраця школи та закладу вищої освіти» продовжуємо педагогічну діяльність у школах міста Івано-Франківська з метою впровадження ідей Нової української школи.

У школі-ліцеї № 23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради було проведене спільне засідання вчителів початкових класів, викладачів кафедри фахових методик і технологій початкової освіти та студентів Педагогічного факультету. Предметом  обговорення були основні напрями реформування  педагогічної освіти.

Вчителі  Вовчук  Н.Л., Костюк Я М.,  Новицька О.О., Самоткан Л.С. продемонстрували  методику впровадження інноваційних технологій навчання молодших школярів на уроках української  мови та трудового навчання. У процесі спільної дискусії взяли участь вчителі, доценти кафедри: Бабельська Л.В., Максименко Н.Б., ХімчукЛ.І. та студенти 3 курсу спеціальності  «Початкова освіта».